2019 Gümüş Takı Trendleri

2019 Gümüş Takı Trendleri bayanlar, kıyafetleri kadar üzerinde taşıdıkları aksesuarlara da büyük önem verirler. Yeni bir yıla girerken en moda ve trend takı modellerini öğrenerek kullanmak isterler. Moda dünyasında 2019 gümüş takı trendleri arasında pek çok yeni aksesuarlara rastlamak mümkün oluyor. Günlük hayatınızda, özel günlerde, yapacağınız aktiviteler de rahatlıkla kullanabileceğiniz pek çok güzel tasarımlar bu senenin modası olmuş durumda.

Özel Tasarım Yüzükler

Yeni yılda dikkat çekici özel bir tasarımla girmek istiyorsanız kesinlikle tarzınıza uygun sizi tamamlayacak takı modellerini kullanmalısınız. Takıları ile göz doldurmak ve ön plan çıkmak isteyen bayanların tercihleri 2019 gümüş takı trendleri arasında özel tasarım olan gümüş yüzükler yer alıyor. Her tarza ve kıyafete uygun olan modeller özgün tasarımlara sahip, bu nedenle çok fazla tercih ediliyor.

Özel tasarım yüzükler sayesinde kıyafetleriniz ile birlikte etkileyici ve görsel olarak güzel kombinler oluşturabilirsiniz. Özel olarak tasarlanan bu modellerde her renk taş kullanılmış durumda. En sevdiğiniz renk ya da kıyafetlerinize en uygun renk seçeneğini satın alabilirsiniz. Özellikle beş taşlı tasarımlar bu yıl büyük revaçta. Her mevsim moda olmaya devam edecek bu tasarılara sahip olarak trendleri siz belirleyebilirsiniz.

Renkli Taşlı Yüzükler

Bilindik tek taş yüzük modellerinden çok farklı olan bu modeller daha büyük taşlardan ve farklı renklerden oluşuyor. Parmağınızdaki yüzüğün ön plana çıkmasını istiyorsanız 2019 Gümüş Takı trendleri arasında renkli ve bu büyük taşlı yüzükleri tercih edebilirsiniz. Renkli olan bu yüzük modellerini kıyafetinize uygun olarak seçerek bir bütün oluşturabilirsiniz. Sade renksiz bir taş yerine daha büyük ve renkli olan bu modelle sahip olarak yeni trendleri siz oluşturabilirsiniz.

Taşlı Işıltılı Kolye

Kadınların en sevdiği aksesuarlar arasında yer alan kolyeler gümüş ışıltısı ile ayrı bir güzellik sunmaya devam ediyor. Gümüşün asil duruşu ile birleşen 2019 Gümüş Takı trendleri çok geniş yelpazeye sahip, göz alıcı görünüm kazanmış durumda. Yeni tasarlanmış olan en güzel modeller ile modayı ve trendleri yakından takip edebilirsiniz. Gümüş kolye modelleri zarif ve şık tasarımları ile her yaş guruba ve her tarza uyum sağlamış durumda. Yüzlerce farklı model ve renge sahip gümüş kolye tasarımları kendinizi her zaman değerli ve güzel hissetmenizi sağlıyor. Kıyafetleriniz ile daha modern ve havalı bir görüntü kazanmak için özenle tasarlanmış olan bu modellere sahip olabilirsiniz.

Taşlı Küpeler

Günün şıklığını ve sadeliğimi temsil eden pek çok takı kadınların en çok tercih ettiği aksesuarlar arasında yer alıyor. Kıyafetlerini tamamlamaya yardımcı olan birçok değerli taşlardan oluşuyor. Renkli taşlar ile tasarlanmış olan küpe modelleri ile daha şık ve zarif görünmeniz mümkün.