Gümüş Alyans Modelleri

Gümüş Alyans Modelleri, evlilik arifesinde olan çiftlerin en çok önem verdikleri konuların başında, eşlerin ortak zevklerini yansıtacak olan alyans seçimi gelir. Her zevke hitap eden ve özel tasarıma sahip olan oldukça hoş alyans modelleri vardır. Alyans modelleri için yıllara göre kreasyonlar oluşturulur. Her yıl farklı çizgilerle yenilikler tasarlansa da alyansın anlamı her zaman özel ve tüm tasarımlarda aynıdır.

Klasik çizgilerle tasarlanmış alyans modelleri, her zaman kişiler açısından en değerli modeli oluşturur. Piyasada altın ve gümüş alyans modelleri klasik, taşlı, makine üretimi ve el işçiliği gibi seçeneklerle satışa sunulur. Her özellikte alyansın farklı bir alıcı kitlesi bulunmasına rağmen erkeklerin tercihi gümüş alyans modellerinden yana olmaktadır.

Gümüş Alyans Modellerindeki Işıltı

Alyanslar kadın ve erkeğe özel tasarımlı olarak dizayn edilir. Erkek modeliyle kadın modeli arasında mutlaka bağlantı kurulur. Erkek modeli tasarlanır ve kadın alyans modeline erkeğin alyansından farklı olması bakımından ufak ve özel bir detay eklenir. Alyans seçiminde çiftlerin karar vermesinde bu ufak detay önemli bir rol oynar.

Gümüş Alyanslarda Bayanlara Yönelik Tasarımlar

Alyans dizaynında bayanlara özel tasarımların zarafet yönünden büyük albenisi bulunur. Alyans tercihinde gümüş alyans modelleri arasından seçim yapmak isteyen bayanları çok ince detaylar bekler. Bayan gümüş alyans modellerinde kare, bombeli, taşlı, etnik desenli ve çizgili modellere yer verildiği gibi özel olarak dizayn edilmiş gümüş alyans modelleri de bulunur.

Bayanlar için hazırlanan modeller, son derece naif ve zarif modellerden oluşur. Gümüş alyans modelleri denildiğinde yalnızca gümüş rengi düşünmek doğru değildir, gümüş tasarımcıları son yıllarda renkli ve ışıl ışılgümüş alyans modelleri tasarlıyor ve satışa sunuluyor. Zirkon taşlarla süslenmiş olan bu alyanslar son derece modern ve elit bir görünüm sağlıyor.

Gümüş Alyanslarda Erkeklere Özgü Tasarımlar

Erkeklerin bir kısmı her ne kadar alyans takma konusunda problem çıkarsa da eşlerini kırmamak için alyans takmak durumunda kalıyor. Erkekler için üretilen gümüş alyans modelleri daha karakteristik özellikler içerir. Daha kalın ve sert çizgilere sahip olan gümüş erkek alyansları, erkek parmaklarına daha çok yakışan modelleri oluşturuyor. Her zevke hitap eden alyans tasarımları gümüş tercihinde de var ve tasarlanan her alyans hoş bir aksesuar olarak karşımıza çıkıyor.

Gümüş Alyansların Kullanımı

Gümüş alyans tercih eden çiftler hem ekonomik açıdan daha az maliyetle alyans sahibi olurken, hem de çok daha gösterişli ve marjinal bir tercih yapmış oluyorlar. Gümüş alyans konusunda kişiler arasında konuşulan yanlış bir bilgiyi ise gümüş bakımının zor oluşu ve gümüşün kararabilecek bir element olduğu konusu oluşturuyor. Gerçek gümüşün kararması mümkün değildir. Gümüş bakımı ise kişilerin beş dakikasını dahi almayan bir işlemdir. Şayet gümüş alyanslarının kirlendiğini ve temizlenmesi gerektiğini düşünen kişiler haftada bir kere alyanslarına limon sıkarak bir iki dakika bekletmeli ve bol suyla yıkamalıdır.

Sepetinizi bu şekilde terk etmiyorsunuz değil mi?:(

En azından e-mail bilgilerinizi bizimle paylaşın. Belki size hoşunuza gidecek bir indirim kuponu yollayabiliriz...